Bina Camı Reklam Giydirme

Anasayfa » Araç Giydirme » Bina Camı Reklam Giydirme

Bina camı reklam giydirme işi başlı başına profesyonellik ve özen isteyen giydirme hizmetleri arasındadır. En ufak bir hatada ya da yanlışta kaplama çöpe gider. Cam giydirme de kullanılan 2 farklı yöntem ve çeşit mevcuttur. Reklam durumuna göre kalıcı reklam için farklı, tekrar sökülmesi gereken reklam için farklı folyodan baskılar kullanılmaktadır. Tekrar sökülmesi gerekmeyen cam giydirme hizmetinde kullanılan folyolar yapışkanı daha yoğun olanlardır. Kısa bir süreliğine kullanılan folyolar ise daha az yapışkanlı ve sökülmek istenildiğinde iz bırakmayan yapıştırıcı malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Reklam amaçlı kullanılan cam giydirme hizmeti için, bu işe yıllarını vermiş, deneyimli ve uzman kadroya sahip firmaları seçerek yardım almalısınız.

Reklam amaçlı kullanılan bina camı reklam giydirme hizmeti için görüşmeye başladığınız firmadan detaylar hakkında bilgiler alabilirsiniz. Firmanın baskı makinelerinin yüksek çözünürlükte ve kullandıkları malzemelerin kaliteli olması, reklamı doğrudan etkileyen unsurlar içerisinde yer alır. Genellikle folyo üzerine uygulamalar yapılmış yapışkanlı laminasyonlar kullanılır. Hem maliyet açısından hem de görüntü açısından istenilen hedefe bu şekilde ulaşılır. Bina camı için kullanılan reklam giydirme alanında folyonun güneş ışınlarından zarar görmemesi için özel uv koruyuculu özelliklere sahip olması önemli bir maddedir. Böylelikle güneş ışınlarından solmayan kaplama daha sağlıklı ve kesin sonuçlar vererek, müşteri kitlesinin çoğalmasını sağlayacak en önemli etkendir.

Firmadan firmaya değişiklik gösteren giydirme hizmetinde genellikle 200 cm kadar enler ile üretim yapılmaktadır. Bina camı için seçilen folyonun bulunduğu alanın coğrafi özelliklerine göre uyum sağlayıp sağlamadığına dikkat edilmelidir. Zira bu konuda gelişigüzel davranan ve konumu önemsemeye firmalarda sağlıklı bir bina camı reklam giydirme hizmeti alamaz ve hem zaman hem de para kaybını yaşayarak belki de cam üzerinde geri dönüşü olmayan izler kalmasına neden olursunuz.

Benzer Konular

,