Emlak Afişleri

Anasayfa » Araç Giydirme » Emlak Afişleri

Emlak Afişleri gayrimenkul sektöründe sık kullanılan satılık ve kiralık gayrimenkulleri alıcı ile buluşturmaya yarayan tanıtım malzemeleri arasında yer alır. Kiralık ya da satılık ev arayanların dikkatini çeken ve ilgili emlak firmasının telefon numaralarının yer aldığı afişler dairelerin camlarına yapıştırılmak suretiyle kullanılır. Genel olarak 50×70 boyutlarında 115 gram kuşe kâğıda basılan emlak afişleri istek üzerine daha farklı boyutlarda yatay ve dikey olarak farklı baskı teknikleri kullanılarak ta basılabilmektedir.

Branda üzeri dijital baskı bu farklı tekniklerden birisidir. Güneş ışıklarına karşı dayanıklı olması baskı kalitelisinin iyi olmasından kaynaklanır. Rashell ve Saten kumaş üzerine dijital tekstil baskı yapılabilmekte ve kaliteli bir afiş ortaya çıkmaktadır. Bizzat grafikerler tarafından hazırlanan gayrimenkul afişlerini kullanabilir ya da kendi tasarımınız olan emlak afişleri bastırabilirsiniz.

Dilerseniz internet üzerinde bulunan hazır afiş modellerinden birini seçip firma bilgilerinizin bu model üzerine basılmasını sağlayabilirsiniz. Online emlak afişleri bastırarak zaman kaybetmeden 2-3 gün içerisinde siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. Açık alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, doğa koşullarına dayanıklı ve uzun ömürlü branda afişler de gayrimenkul sektöründe kullanılmakta ve daha ekonomik olmaktadır.

Bir şeyi duyurmak için insanların yoğun olarak bulundukları bölgelere asılan afişler renkli olmakta renk sayısı fiyatlarda belirleyici olmaktadır. Afiş tasarımı ücretsiz yapılmakta firma logosu ve isim bilgileri bu tasarımda yer almaktadır. Müşteri tasarımı beğendiği takdirde baskı aşamasına geçilir. Branda üzerine yapılan baskı işlemi sonucunda kenarları dikilir ve kapsülleri geçirilerek afiş hazırlanmış olur.

Benzer Konular

,