Banko Tabelası

Anasayfa » Araç Giydirme » Banko Tabelası

Banko Tabelası İç mekan tabela uygulamalrının biri de banko arkası tabela uygulamasıdır. Ziyaretçileriniz veya müşterileriniz geldiğinde onları ilk karşılayacak yer olan resepsiyon , danışma gibi yerlerin gelen kişiler tarafından ilk temas kurduğu yerler olarak düşünürsek iş yerinizi temsil eden bu alanların çok özel tasarımlara da sahip olması çok önemlidir. Banko arkasında uygulama yapılacak bölümde logo aydınlatması , kutu harf , cam ,  led veya gravür tabela çeşitlerinin daha ufak ölçülerde uyarlanmış mini tasarımlarını kullanabilirsiniz.

Hastane , rezidans , restaurant vs.. bir çok yerde de bu tip uygulamalar tercih edilmektedir. Hemen hemen artık tüm ofislerde banko arkası tabela uygulaması yapılmaktadır. Çünkü banko arkası tabela uygulaması iş yeri kimliğinizin daha zengin ve oturaklı olduğunun bir temsilcisidir. Görseli uygun ve iyi tasarlanmış giriş alanlarında kullanılan banko arkası tabela uygulamaları müşteriye ayrı bir güven verdiği ortaya çıkmıştır. Çok fazla model ve renkli tasarımlarla düzenlenen bu tip uygulamalar artık oldukça yayılmaya başladı.Bu tür uygulamalar yapan firmalar kendilerini diğer firmalara göre bir adım önde bulunmasını sağlarlar. Gelen müşterilerin giriş alanlarında en fazla dikkatini çeken unsur psikolojik olarak önce görselliktir.

Banko arkası tabela uygulamaları iç cephede uygulanan diğer reklam uygulamaları ile desteklendiğinde tüm iş yerinizde tam bir bütünlük sağlamış olursunuz.

Profesyonel ekibimiz banko arkası tabela  uygulaması yapmak istediğiniz alanın ölçü ve konumunu görerek sizlere en uygun seçenekleri sunmaktadır.

Benzer Konular

, , ,