Cam Üzeri Şeffaf Folyo Giydirme

Anasayfa » Araç Giydirme » Cam Üzeri Şeffaf Folyo Giydirme

Cam üzeri şeffaf folyo giydirme, farklı alanlarda kullanabileceğiniz tabela çeşitleri arasında yer alıyor. Özellikle ofis tarzı alanlarda tercih edebileceğiniz şeffaf folyo kaplama çalışmaları ile farklı kullanım alanları elde edebilirsiniz. Geliştirilen giydirme hizmetleri ile her alanda başarılı olarak uygulanmaktadır. Görsel açıdan çok daha başarılı kullanımlar ortaya çıkmaktadır. Ofislerinizde farklı tasarımlarda odalar elde edebilir, estetik anlamda çok daha şık mekânlar ortaya çıkabilir. Şeffaf folyonun pek çok kullanım alanı bulunuyor. Dekorasyon folyosu olarak tanımlanan bu modeller daha kısa ömürlü olmaktadır. Maksimum bir yıl kullanılabiliyor.  Bu nedenle kısa vadeli ışıksız tabela sistemlerinde, vitrin yazılarında tercih edilebilir. Daha çok düz yüzeylerde kullanılabilir.

Marka değişse bile 60 ile 100 adet arasında renk seçenekleri bulunuyor. Sıcak havada kullanımı oldukça rahat olmaktadır. Soğuk havalarda PVC sertleşir bu nedenle kırılganlaşabilir. Bu nedenle tranfer bandı olarak kullanımlarınızda montaj yapılması oldukça faydalı olacaktır. Genellikle cam üzeri şeffaf folyo giydirme çalışmaları fuar stantlarının kaplanmasında da tercih ediliyor. Orta seviye folyolar ise daha yumuşak ve esnek bir malzemeden elde edilmektedir. Bu nedenle daha üst kademelerde rahatlıkla kullanılabilir. 1 ile 3 yıl arasında kullanılabilir. Bunların yanında yüksek seviye folyo kullanımları da uzun vadeli projelerde tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alıyor. Bu seri malzeme çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Araçların düz yüzeylerinde tercih edilebiliyor. Ancak normal şartlar altında araç giydirmeler için cast folyo çok daha uygun olmaktadır. Yüksek seviye folyo malzemelerde 80 ile 120 arasında renk seçimleri yapabilmek mümkündür.

Transparan folyo ise dekorasyon amaçlı olarak kullanılan bir üründür. 30 ile 50 adet rengi bulunmaktadır. Bu ürün şeffaf olması itibari ile genellikle vitrinlerde tercih edilmektedir.

Benzer Konular

, ,